Something about me

AUTOBUS MIEJSKI, 709
10 luty 2015
W zeszłym poście pisałem o tym kim się stałem (w sumie to chciałem napisać o tym kim jestem, ale jakoś niespecjalnie mi wyszło). Dlatego nadrabiając braki, chcę Wam napisać nieco szczegółów na temat mojego życia. Mam na imię Kuba, mam 17 lat (no prawie, w kwietniu skończę). Pochodzę z w miarę małego miasta zwanego Kielce (dla tych co nie wiedzą gdzie to: między Warszawą, a Krakowem, mniej więcej w połowie). Prawie pół roku temu zostawiłem wszystko co miałem, i wyruszyłem na podbój świata. No może nie takiego świata bo po prostu wyprowadziłem się do Warszawy. Przyjechałem tutaj aby uczyć się w dosyć specyficznym liceum, ale na razie nie będę pisać odnośnie niej szczegółów (obawiam się, że w przyszłości mogą zbierać się pod nią tłumy aby mnie zobaczyć). Mieszkam sam, bez rodziców. Mam starszą siostrę.
O czym będę pisać? Hmmmmm ... chcę pokazywać Wam to co widzę, swój sposób spoglądania na świat i moje poglądy. Opierając się o słowa jednego z moich wykładowców (blog i pomysł powstał przed tym jak je usłyszałem - tak mówię, żeby nie było, że to przez to, że usłyszałem jego zdanie): "Artysta, to ktoś, kto patrząc na świat widzi coś więcej". Czyli w sumie jest popierdolony (w wolnym tłumaczeniu). Nie chcę abyście poczuli się teraz urażeni, że uważam Was za gorsze osoby, i poniżam. Chodzi mi o to, że wielu z nas jest zajętych swoim życiem i nie patrzą na to co się dzieje dookoła nich.A zawodem artysty jest właśnie by to zauważać oraz przedstawiać na swój sposób.
Chcę abyście komentowali moje posty, dawali rady, możecie wysyłać maile czy co tam chcecie. Liczę się z Waszym zdaniem.
Do następnego :)

6 komentarzy:

 1. Już zacząłeś fajnie pisać jak na początek prowadzenia bloga :)
  Pozdrawiam :)
  http://lovett-lov.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak na ten wiek to styl jakbyś pisał dobre kilka lat - oby tak dalej :) chciałbym mieć takiego autora u siebie na blogu heh http://tuturysta.com/?utm_source=komentarz&utm_medium=c2c&utm_term=cameraboyview.blogspot jakbyś chciał nawiązać współpracę i napisac coś o podróżach u mnie to zapraszam wiadomo ze nie za free :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z chęcią mogę coś napisać tym bardziej, że często podróżuję :)
   Napisz do mnie: bub.studio@gmail.com :)

   Usuń
 3. Zapowiada się ciekawie :) Życzę powodzenia w dalszym prowadzeniu bloga :)
  Postaram się zaglądac częściej i zostawiać coś po sobie :)

  Tutaj link do mojego posta. : http://patkablogger.blogspot.com/
  Odwdzięczam się za każdą obserwacje i komentarz :)

  OdpowiedzUsuń